16. 11. Takí bježní deň

V Múzeu Michala Tillnera sme pre žiakov základných škôl pripravili vzdelávaciu interaktívnu prehliadku expozície s názvom Takí bježní deň.

Milí pedagógovia, využite príležitosť a prihláste vašu triedu na program, ktorý môže byť vhodným doplnením regionálnej výchovy.

"Prenesme sa v čase späť a zažime na vlastnej koži, ako vyzeral život ľudí v dávnej i nedávnej minulosti. Prejdite sa našou expozíciou, ktorá vám poodhalí fragmenty zo života našich predkov. Čím sa bežný deň v minulosti oproti tomu nášmu dnešnému odlišoval a čím bol podobný? Príďte, navštívte naše múzeum a nechajte sa uniesť čarom včerajškov."

Na program sa môžete prihlásiť prostredníctvom e-mailu muzeum@mckmalacky.sk.

V dňoch od 16. 11. do 19. 11. bude program nespoplatnený, od 22. 11. bude možné objednať sa na program celoročne, pričom bude spoplatnený sumou 2€/žiak (pedagóg neplatí).
V prípade vašich otázok nás neváhajte kontaktovať.